Sunday, September 28, 2014

The Craft Party review

Jak obiecałam w poprzednim poście dziś recenzja wczorajszego Craft Party w Poznaniu.
Po pierwsze - juz teraz zapisuję się na przyszły rok :) Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości - rozwiewam je. Zdecydowanie warto!
Tyle wspaniałych sklepów i produktów w jednym miejscu - aż świecą się oczka.
Oto zdjęcie moich "malutkich" zakupów craftowych:
Większość rzeczy zamówiłam już przed Craft Party i odbierałam na miejscu. Pozwoliłam sobie skorzystać z promocji oferowanych w tych 4 sklepach: 
W ten sposób w moje rączki trafiły nowe zabawki: mini tusze Distress, mini aplikator tuszu i zapasowe gąbeczki, brokatowe markery Wink of Stella, zestaw zapasowych ostrzy do trymera Marty Stewart, pasta modelująca i śnieg w paście, tusze Memento, taśma dystansowa, specjalna farba akrylowa "efekt szronu" (to wynik warsztatów Craft Partowych - tak mi sie spodobały oszronione lampioniki, że choć decoupage jest mi właściwie obcy postanowiłam sama się trochę w domu pobawić) i jedna z moich wymarzonych rzeczy - tablica od We R Memory Keepers do tworzenia torebek na prezenty.

Kolejną wspaniałą rzeczą była wymiana tytek. Coż za emocje podczas otwierania wylosowanej tytki!
Jak widać zawartość mojej otrzymałą również uznanie Sheldona. I słusznie - toż to same wspaniałości. Dziękuję Michelle!
Ciekawe, czy to co ja przygotowałam spodobało się obdarowanej....

I jeszcze konkursy. Wzięłam udział w dwóch, ale pochwalić się chce jednym - konkursem organizowanym przez dpCraft. Konkursowym zadaniem było przygotowanie kartki z użyciem przynajmniej 3 dziurkaczy firmy dpCraft. Oto kartka, która przygotowałam:

Tworząc kartkę uznałam, że chce wykorzystać dziurkacze w sposób nie do końca oczywisty. I tak z kółek, dziurkacza narożnego i brzegowego (także elementów negatywnych) powstał dziecięcy wózek i grzechotka.
Wynik tak sposobał się przemiłej obsłudze stanowiska, że w moje ręce trafiła torba z produktami dpCraft - jakże wspaniałe uczucie. Bardzo dziękuję Paniom za uznanie!

Podsumowując - WSPANIALE SPĘDZONY DZIEŃ i dużo nowych zabawek tylko czekających na wolną chwilę na tworzenie!

_______________________________________________

As you know I've spend almost whole Saturday at first Craft Party in Poznań. It was an awesome day. 
I've done a lot (really a lot) of shopping - above you can find links to the stores and pictures of my craft haul.
I loved the gift bag exchange - what I get in mine was really amazing. As you can see above, my little kitty loved it too. Thank you so much Michelle!
I also want to mention one more thing - few of the stores at the Craft Party had some competitions - one of them dpCraft wanted us to make cards using at least 3 of their punches. I've did mine using punches in not exactly the obvious way. I've created stroller and a rattle using circle punches, border punch and corner punch (also negative pieces).
AND I'VE WON!! It is so amazing. I was given a bag full of dpCraft products that are now waiting for a little free time to do some crafts. Can't wait for that!! Thank you so much dpCraft team for choosing me!

elleth
2 comments:

Post a Comment

 
;